Elgit Doda – Ku Je

Elgit Doda – Ku Je Mp3 & Mp4 Download

A Talented singer and writer, Elgit Doda has released a brand new storming song titled “Ku Je”, as a music lover & Fan Elgit Doda – Ku Je is a storming and amazing kind of track to add to your music playlist. Download and enjoy it.

Singer Elgit Doda releases his song directly on his youtube. If you’re Elgit Doda  fan as well, you just missed alot (or maybe you didn’t!). He releases a song recently as well as you may know. As a part of his trending musics world wide.

Download and Stream Elgit Doda – Ku Je MP3 Below:

DOWNLOAD NOW

Watch Elgit Doda – Ku Je Video:

Elgit Doda – Ku Je Lyrics:

Ku je, je
Ku je, je, ku je, je, je
Ku je, je, ku je, je ti
Je, je, je tiKu je, je
Ku je, je, ku je, je, je
Ku je, je, ku je, je ti
Je, je, je tiVallëzova unë prapë me ty sonte
Nëpër iluzione ndiej
E prekja trupin tënd dalëngadalë
E nuk të thoja dot asnjë fjalë
Të shtrëngoja fort të mos ikje
E t’ma lije shpirtin në hije
Me ty dhe vetëm heshtja mjafton
Unë dhe ti e ndjesia jonëVendosje ti të ikje, ikje nëpër mjegull
E sytë më nuk të panë
Më le me premtimet
Më le me kujtimet e fjalët që l thamëVendosje ti të ikje, ikje nëpër mjegull
E sytë më nuk të panë
Më le me premtimet
Më nuk të panë, më nuk të panë, panëKu je, je
Ku je, je, ku je, je, je
Ku je, je, ku je, je ti
Je, je, je tiKu je, je
Ku je, je, ku je, je, je
Ku je, je, ku je, je ti
Je, je, je tiHej unë për ty s’ndalem
N’trotuar jam tu prit lajmet
Bjema diellin edhe shiun nale
Bjema dritën si meteor n’ajër
Fajet, yeah
I kam pas unë fajet
Ama as ti nuk fale, nuk fale
Yeah-yeah, nuk faleAma sytë e tu kam vizatu n’zemër tatu
Dhe kur nuk je me ty jam zgju
Malli m’mbyti malli
Me t’pas afër e me ta puth ballin
Ama sytë e tu kam vizatu n’zemër tatu
Dhe kur nuk je me ty jam zgju
Malli m’mbyti malli
Edhe shpirti bërtet veç me dit seKu je, je, ku je, je, ku je, je, je
Ah, ku je, je, ja ku je, je
Ja ku je, je, ku je, je, ku je, je, je
Ku je ti, ah, ku je ti

About Lallas 7207 Articles
I am Charles, Moderator at Naijamiz.com. Hire me for your Web Designing, Programming and SEO Service. Let's Connect on Whatsapp +2347081052586

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*