Vinz – Poppin Smoke ft Stealth

Vinz – Poppin Smoke ft Stealth Mp3 & Mp4 Download

A Talented singer and writer, Vinz has released a brand new storming song titled “Poppin Smoke”, ft. Stealth as a music lover & Fan Vinz – Poppin Smoke ft Stealth is a storming and amazing kind of track to add to your music playlist. Download and enjoy it.

Singer Vinz releases his song directly on his youtube ft. Stealth. If you’re Vinz fan as well, you just missed alot (or maybe you didn’t!). He releases a song recently as well as you may know. As a part of his trending musics world wide.

Download and Stream Vinz – Poppin Smoke ft Stealth MP3 Below:

DOWNLOAD NOW

Watch Vinz – Poppin Smoke ft Stealth Video:

Vinz – Poppin Smoke ft Stealth Lyrics:

[STEALTH ; REF]
Tu leviz neper kto zona si tjet veni jem
Duket vetja ushtar rruge se ju rrini mren
Dalin ftyrat e maskume se kta s’marrin ren
Neper burgje gjysa e grupit po nuk ka problem

A me ne po krahasohen kto kopila t’lodh
Kan harru, nuk informohen so we popping smoke
Me makinat bullet proof dhe pak xhamat low
Me 2 veta me 2 arm, let em pussies know

[VINZ ; VERSE 1]
Popping smoke
We turn in Ghosts
Tu leviz me Rolls
Ata thone se i shkrepin sеnet, but they fucking don’t
Ishim broke, shitеm fucking droge, sjena msu me rroge
Ata thone se levizin sene, but they fucking don’t
Mjeti ri, xhama sterr i zi, seni next to me
Kur e nij, hekrin tu kersit, a’ si melodi
Me shofer, vet jam pasagjer, tu ik policise
Mjeti vjedh, mrapa tu e djeg, then we dissappear
N’koh t’rinis, stacion policis, tu dhan intervist
Dun me dit kush e shkrepi senin, iu thash nuk e di
Little bitch, kta folin me rendin, dojn me na padit
Kam tradit, rrugve jena rrit, shqipe we don’t speak
Kta vec din me lujt filmin
My G’s si ora levizin
Ju jeni pussy si bora
Mas disa kohrave shkrini
Te tan e dini ky o stili
Na bijna bor sikur dimri
Ajo po thot skena kohe
Se dajt munohen tna lidhin

[STEALTH ; REF]
Tu leviz neper kto zona si tjet veni jem
Duket vetja ushtar rruge se ju rrini mren
Dalin ftyrat e maskume se kta s’marrin ren
Neper burgje gjysa e grupit po nuk ka problem

A me ne po krahasohen kto kopila t’lodh
Kan harru, nuk informohen so we popping smoke
Me makinat bullet proof dhe pak xhamat low
Me 2 veta me 2 arm, let em pussies know

[VINZ ; VERSE 2]

Tu leviz neper kto zona si t’jet veni jem
Ktu sillen many man
Secili me ka 1 sen
Doreza secili vesh
Gjurmet nuk i len
Mjeti vjedh
Targa tjeter ven
Provat nuk i gjen
Tan qytetit, vet i pesti
Kallashat me veti
Locking off, e din vet ti
Nuk pysim per shtetin
Popping off anywhere
Ti ike si lepri
I let off in your head
Po ty tfali hekri
I let off in your beamer
E din tan qyteti
Ta kam bo bira bira
E din shokt qe ke ti
Po tan shokt i ke pidha
Po ti je i njejti
Nja ma fake se tjetri
Me bole si lepri
Folin Social Media, juve jeni pidha
S’kena instagram, REAL LIFE
Ju mushim me vrima
Kena gjujt 4 here
Ti gju 4 rima
Ti gjun n’internet
Shqipe na nuk lujna filma

[STEALTH ; REF]
Tu leviz neper kto zona si tjet veni jem
Duket vetja ushtar rruge se ju rrini mren
Dalin ftyrat e maskume se kta s’marrin ren
Neper burgje gjysa e grupit po nuk ka problem

A me ne po krahasohen kto kopila t’lodh
Kan harru, nuk informohen so we popping smoke
Me makinat bullet proof dhe pak xhamat low
Me 2 veta me 2 arm, let em pussies know

About Lallas 6452 Articles
I am Charles, Moderator at Naijamiz.com. Hire me for your Web Designing, Programming and SEO Service. Let's Connect on Whatsapp +2347081052586

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*